Daruj dvě hodiny – Člověk v tísni

Rád rozdáváš rozumy? Známe děti, které neměly pro běh životem ideální startovní podmínky a rády si tě vyslechnou.

Člověku v tísni hledáme do svého týmu dobrovolníky pro doučování a mentoring dětí ze sociálně slabého prostředí. Funguje to tak, že dobrovolníka propojíme s dítětem, se kterým se pak jednou týdně na dvě hodiny schází. Pomáhá mu s pochopením školní látky, s domácí přípravou, s rozvojem všeobecného přehledu a hlavně s motivací. Dobrovolník se tak často pro dítě stává pozitivním vzorem a starším parťákem. Každý rok se tak v ČR podaří změnit život k lepšímu stovkám dětí, které doma nemají potřebné zázemí.

[1] ProgTest tě stále plísní? Jsou i jiní lidi v tísni!
A co z toho – kromě karmických bodů – budete mít? Nabízíme vhled do odlišného sociálně-kulturního prostředí, možnost účastnit se vzdělávacích, teambulidingových či volnočasových aktivit organizovaných Člověkem v tísni a v neposlední řadě se jedná o fajn příležitost, jak získat cennou dobrovolnickou zkušenost pod křídly jedné z největších neziskových organizací v Evropě.

Zaujalo vás to? Pokud ano, neváhejte kontaktovat koordinátora dobrovolníků:
Ondřej Hrubeš, 778 442 521, ondrej.hrubes@clovekvtisni.cz

Více info na: https://www.clovekvtisni.cz/co-delame/socialni-prace-v-cr/doucovani

Autor: Ondřej Hrubeš

hlavička: Člověk v tísni