O časopisu

Redakce se skládá ze studentů a zaměstnanců Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze.
Kontaktovat nás můžete na casopis@fit.cvut.cz nebo na e-mailech jednotlivých členů redakce.

Současná redakce

Tomáš Nováček

Pozice:šéfredaktor, redaktor, korektor (nikoliv co-rektor!), aktor, jede traktor, je to zetor…
O mně: Jsem ve svém živlu, když můžu být vždy všude, nejlépe na nějaké vedoucí pozici, protože rád zadávám úkoly a hlavně se rád poslouchám. Proto jsem se kromě šéfredaktorování Buď FIT stal také vedoucím fakultního Seznamováku, organizátorem 111. Narozenin FITu, či zakladatelem FIT++.
Kontakt: novacto3@fit.cvut.cz
Články autora

Veronika Dvořáková

Pozice: zástupce šéfredaktora, redaktorka
O mně: Aktivistka nejen na fakultních sociálních sítích, ale také na všech jejich akcích a dění pro studenty, zaměstnance, zájemce o studium i veřejnost. Jinak to ani nejde, jelikož na FIT ČVUT momentálně již 4. rokem pracuji na PR oddělení. Ještě ve školních letech, která dala z koníčku vzniknout mé současné profesi, jsem pomohla zrodu tohoto časopisu, tradici fakultních narozenin nebo divadelního spolku. Se spolužáky jsem také zakladatelem Seznamováku, který pomáhá prvákům FIT se vstupem na naši fakultu.
Kontakt: veronika.dvorakova@fit.cvut.cz
Články autora

Milan Kurka

Milan KurkaPozice: redaktor
O mně: V redakci časopisu začínám třetí rok a stále mě to neuvěřitelně baví – stejně jako FIT! Obě tyto věci spojují mé největší záliby v jednu – a to psaní o informatice. Kromě časopisu jsem členem FIT++, kde kromě jiného organizuji akci pro nové studenty Hello FIT!. Přizván jsem byl také k organizaci fiťáckého Seznamováku, pravidelně mě můžete vidět na různých fakultních akcích a … prostě je toho hodně. 🙂 Ve volném čase se věnuji grafice, webařině a výletům do neznáma, protože život přeci není jen počítač. 🙂
Kontakt: kurkamil@fit.cvut.cz
Články autora

 

Jan Steuer

Pozice: redaktor
O mně: Jsem student druhého ročníku a stejně jako mě baví ťukat kód do klávesnice, tak mě i baví vykonávat nějakou kreativní činnost. Ve svém životě se snažím být aktivní, a tak se řídím anglickým mottem „live the adventure“. Rád lezu po horách, jezdím na kole a trávím čas se svými přáteli. Nejlépe to všechno najednou a s foťákem a pivem v batohu.
Kontakt: steuejan@fit.cvut.cz
Články autora

 

Tomáš Patro

Pozice: redaktor
O mně: Na FIT som nastúpil rokom 2016, takže je to pre mňa premiérový rok. Do redakcie som priniesol multikultúrne prostredie z ďalekého Slovenska. Myslím si, že angažovanie sa vo verejných veciach a istá aktivita sú podstatné vlastnosti pokiaľ sa chce človek rozvíjať v rôznych aspektoch života. Osobne tento rozvoj rád posúvam každým dňom na vyšší stupeň v oblasti športu, technológií, filozofie, práce s ľuďmi a samozrejme po novom aj v redakcii časopisu. Vo svojom voľnom čase rád športujem, čítam a obohacujem sa o nové poznatky. Aktívne už asi rok prevádzkujem e-shop, kde s pár priateľmi predávame nami ručne vyrábané produkty z dreva, teda hlavne ide o módne doplnky. V minulosti som sa profesionálne venoval natáčaniu video-tutoriálov na tvorbu webu v angličtine…
Kontakt: tomas.patro@gmail.com
Články autora

 

Jan Bittner

Pozice: redaktor
O mně: Na FITu jsem sice prvním rokem, ale již jsem se stihl angažovat na nejrůznějších místech. Vytvořil jsem skupinu Proaktivní FIT ČVUT, která se zaměřuje na skupinové doučování a spoluučení. Podílím se na vývoji aplikace learnshell, pomocí které se snažíme zlepšit výuku shellu. Pomáhám na fakultních akcích jako DOD a jsem předsedou FIT++. Ve svém volném čase se věnuji zejména webovému vývoji.
Kontakt: bittnja3@fit.cvut.cz
Články autora

 

Jiří „Hany“ Hanuš

Pozice: redaktor
O mně:  2014 jsem nastoupil na FIT. Aktivit na vysoké škole není málo a i já jsem se do těchto aktivit „zavrtal“ trochu více. Už pár let organizuji doma na Strahově Osudové hry – hry o sud piva.
Dále jsem se dostal k organizaci FIŤáckého Seznamováku, Narozenin FITu, výpomoc při dalších akcí FITu. Také jsem spoluzakladatel studentského klubu FIT++, který spadá pod Studentskou Unii, potom méně aktivním členem 3D Labu na FITu. Tož jak jsem povídal – nějak jsem se do toho zavrtal.
Kontakt: hanusji8@fit.cvut.cz
Články autora

Lucie Procházková

Pozice: redaktorka
O mně: Nedávno jsem nastoupila do prváku a jelikož mě kromě IT baví i jiné činnosti, jako například psaní, tak jsem se octla i v redakci. Pokud neťukám do klávesnice, ťukám do klaviatury, brnkám na kytaru nebo sleduji nějaký ten seriál.
Kontakt: prochl10@fit.cvut.cz
Články autora

 

Lukáš Winkler

Pozice: redaktor
O mně: Na FITu jsem nováčkem. Již 6 let se věnuji historickému šermu a naneštěstí jsem záhy zjistil, že na Progtest se s mečem jít nedá a zbroj mé nervy neochrání. Škoda. Jo, a taky jsem angažovaný člověk, takže teď jsem i členem redakce.
Kontakt: winklerlukas.wl@outlook.com
Články autora

 

Klára Pavlišová

Pozice: redaktorka
O mně: Na FITu jsem od roku 2013. Do teď jsem se školních aktivit příliš neúčastnila, tak jsem si řekla, že je na čase to změnit. A jak jinak než psaním, které mě vždy bavilo, ale v poslední době jsem k němu neměla mezi vším tím programováním moc příležitostí.
Kontakt: pavlikl3@fit.cvut.cz
Články autora

 

Adam Kvita

Pozice: redaktor, korektor, webový opravář
O mně: Jsem webový nadšenec s přehnanými sklony k perfekcionismu a smyslem pro sarkastický humor. Pracuji na ICT FIT jako programátor a občas pomůžu s organizací fakultních akcí. Volna trávím nejradši někde hodně daleko na cestách.
Kontakt: kvitaada@fit.cvut.cz
Články autora

 

 

 

 


Bývalí členové redakce

Bývalé členy redakce časopisu naleznete na této stránce.