O časopisu

Redakce se skládá ze studentů a zaměstnanců Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze.
Kontaktovat nás můžete na casopis@fit.cvut.cz nebo na e-mailech jednotlivých členů redakce.

Současná redakce

Eliška Šestáková

Pozice: šéfredaktor(ka)
O mně: Jsem FIT už osmým rokem. Vystudovala jsem tu bakaláře, magistra a brzy snad i doktorát. Od roku 2018 na FIT zároveň pracuji na pozici odborného asistenta na Katedře teoretické informatiky. Ráda se učím nové věci a ještě raději tyto znalosti předávám ostatním – jsem autorkou projektu Studuj úspěšně, kde vysokoškolským studentům předávám své zkušenosti ohledně studia. Jsem vášnivá knihomolka, nevyléčitelná perfekcionistka a milovnice sci-fi a fantasy.
Kontakt: eliska.sestakova@fit.cvut.cz
Články autora

Tomáš Nováček

Pozice: (ex)šéfredaktor, redaktor, korektor (nikoliv co-rektor!), aktor, jede traktor, je to zetor…
O mně: Jsem ve svém živlu, když můžu být vždy všude, nejlépe na nějaké vedoucí pozici, protože rád zadávám úkoly a hlavně se rád poslouchám. Proto jsem se kromě šéfredaktorování Buď FIT stal také vedoucím fakultního Seznamováku, organizátorem 111. Narozenin FITu, či zakladatelem FIT++.
Kontakt: novacto3@fit.cvut.cz
Články autora

Veronika Dvořáková

Pozice: zástupce šéfredaktora, redaktorka
O mně: Aktivistka nejen na fakultních sociálních sítích, ale také na všech jejich akcích a dění pro studenty, zaměstnance, zájemce o studium i veřejnost. Jinak to ani nejde, jelikož na FIT ČVUT momentálně již 4. rokem pracuji na PR oddělení. Ještě ve školních letech, která dala z koníčku vzniknout mé současné profesi, jsem pomohla zrodu tohoto časopisu, tradici fakultních narozenin nebo divadelního spolku. Se spolužáky jsem také zakladatelem Seznamováku, který pomáhá prvákům FIT se vstupem na naši fakultu.
Kontakt: veronika.dvorakova@fit.cvut.cz
Články autora

Jan Steuer

Pozice: redaktor
O mně: Ve svém životě se snažím být aktivní, a tak se řídím anglickým mottem „live the adventure“. Rád lezu po horách, jezdím na kole a trávím čas se svými přáteli. Nejlépe to všechno najednou a s foťákem a pivem v batohu.
Kontakt: steuejan@fit.cvut.cz
Články autora

 

Tomáš Patro

Pozice: redaktor
O mně: Som človek, ktorý sa rád všeobecne rozvíja a napreduje v rôznych oblastiach. Možnosť zapojiť sa do verejných, fakultných alebo profesionálnych aktivít a rozvíjať svoje schopnosti vnímam ako jeden zo základných pilierov úspešného života. Články, ktoré píšem sa týkajú najmä technických oblastí, o ktoré sa osobne zaujímam a bavia ma. Byť súčasťou redakcie opäť vnímam ako jednu z možností posunúť a rozvinúť časť svojej osobnosti na vyšší level.
Kontakt: patrotom@fit.cvut.cz
Články autora

 

Lucie Procházková

Pozice: redaktorka
O mně: Na FITu jsem už druhým rokem a jelikož mě kromě IT baví i jiné činnosti, jako například psaní, tak jsem se octla i v redakci. Pokud neťukám do klávesnice, ťukám do klaviatury, brnkám na kytaru nebo něco organizuji.
Kontakt: prochl10@fit.cvut.cz
Články autora

Michal Lepíček

Pozice: kritik (čti: korektor)
O mně: Redakce ode mne nezíská jediný pozitivní slovo, to je jasný. Ještě mají do čitelnosti daleko a vůbec – viděli jste kolik předložek je v tomto seznamu na konci řádku? Nu a ve volném čase si je vyhledávám osobně, abych je mohl kritizovat do očí.
Kontakt: lepicmi1@fit.cvut.cz
Články autora

Pavla Bradáčová

Pozice: redaktorka
O mně: Moje první známka na vejšce byla vydřená trojka ze základů informatiky. To je smutný fakt vzhledem k tomu, že už rok pracuju na FIT. Druhá zásadní smutná informace je ta, že v době mých studií na ČZU se ještě udělovala čísla a ne písmena. Takže to bylo asi tak někdy v pravěku. Chtěla jsem vystudovat žurnalistiku, ale místo toho jsem se přes dojení krav dostala až k zahradní architektuře a na tříletý skok na Ministerstvo zemědělství. Mám čtyři děti. Tedy vlastně dvě děti a jednoho manžela. Čtvrtým dítětem jsou pražské Suchdolské listy, kterým šéfuju. A i přes tuhle svou praletitou historii jsem ráda, že jsem ještě pořád FIT 🙂
Kontakt: bradapa1@fit.cvut.cz
Články autora

Alena Brožová

Pozice: PR manager / správkyně sociálních sítí
O mně: Jsem Programátor začátečník a zároveň studentka prvního ročníku na FITu. Momentálně jsem v představenstvu klubu FIT++ a stala jsem se i spoluorganizátorem fakultního Seznamováku. Baví mě komunikace s lidmi, ráda jezdím vlakem a často chodím na koncerty. Dále vlastním jednu krásnou želvu. Chutnají mi například borůvky, pistácie a cukeťáky. Cením si lidí s pozitivním přístupem k životu, se smyslem pro humor nebo s pihami na obličeji. Nejradši nosím červené tenisky.
Kontakt: brozoal2@fit.cvut.cz
Články autora

Kristýna Klesnilová

Pozice: redaktorka
O mně: Na FITu jsem letos nastoupila do prváku a abych školu poznala i z jiné stránky, rozhodla jsem se přidat do redakce. Když o sobě zrovna nemůžu říct: „Nemám čas, dělám progtest”, tak si ráda přečtu nějakou zajímavou knížku, jdu si zaběhat nebo vyrazím vyčistit si hlavu do přírody.
Kontakt: klesnkri@fit.cvut.cz
Články autora


Bývalí členové redakce

Bývalé členy redakce časopisu naleznete na této stránce.