Přijď si zahrát o sud piva na 5. Osudové hry!

Máš úspěšně hotovy všechny zkoušky či státnice a nevíš, co s volným časem? Nebo si od toho všeho shonu právě potřebuješ odfrknout? Chceš se pobavit, poznat nové lidi a poměřit síly s ostatními? Zahoď nudu za hlavu a přijď na 5. Osudové hry už tuto neděli!

Osudové hry je společenská soutěž, kde se soutěží o sud piva. Pokud jsi pravidelný čtenář našeho časopisu, o hrách si již určitě četl. Od posledních her utekl nějaký ten měsíc, proto je čas na další – v pořadí páté – „Osudovky“, které proběhnou 25. června 2017 od 13:00 na kolejích Strahov. Startovné je stejně jako naposled úsměvně dobrovolné.

Připraveno bude pro tebe opět několik zajímavých her, díky kterým můžeš vyhrát hlavní cenu – sud piva! Soutěží se ve čtyřčlenných týmech, nicméně pokud tým nemáš, nevadí. Většina týmů se složí přímo na místě.

A jaké hry se na Osudovkách hrají? Na minulých hrách se týmům dala lepicí páska a jejich úkolem bylo vyrobit co největší nádobu, do které se pak nalila voda. Úkolem týmů bylo tuto nádobu přenést přes strahovský buzerák. Vítězem hry byl tým, kterému vyteklo co nejméně vody. Hry na letošních Osudovkách ti sice nemůžeme prozradit, ale bude to opět velká legrace!

Závěrečná část Osudovek proběhne v místním grillcentru, kde si budeš moci ugrilovat vlastní maso, klobásy či cokoliv jiného. Správná grilovačka se neobejde bez piva – to bude na místě pro všechny účastníky her.

Přijď si i ty zasoutěžit – potvrď svoji účast v události na Facebooku a rovnou můžeš lajknout i naší stránku. Těšíme se na tebe!

facebook.com

Milan Kurka

V redakci časopisu jsem třetí rok a stále mě to neuvěřitelně baví – stejně jako FIT! Obě tyto věci spojují mé největší záliby v jednu – a to psaní o informatice. Kromě časopisu jsem předsedou klubu FIT++, kde kromě jiného organizuji akci pro nové studenty Hello FIT!. Přizván jsem byl také k organizaci fiťáckého Seznamováku, pravidelně mě můžete vidět na různých fakultních akcích a … prostě je toho hodně. :) Ve volném čase se věnuji grafice, webařině a výletům do neznáma, protože život přeci není jen počítač. :) Kontaktovat mě můžete na kurkamil@fit.cvut.cz.