Za zážitky na GUGTrip 2017!

Přijměte pozvání na akci, která by neměla uniknout pozornosti především všem těm, kteří chtějí strávit 5 dní v přírodě bez nudy a stereotypu, s příběhem a celou řadou aktivit…

Po čtyřleté odmlce pořádá GUG.cz s podporou GDG Prague (známa pořádáním různých přednášek, hackathonů a dalších akcí nejen pro českou vývojářskou veřejnost) zajímavou událost GUGTrip 2017.

GUGTrip (9.–13. 8. 2017), umístěný letos v termínu na Benecko, je především o zážitcích a nových přátelství.

„První GUGTrip v roce 2013 se shledal s tak velkým ohlasem, že nezbývalo nic jiného, než jej letos zopakovat,” říká za organizátory z GDG Prague Tomáš Jukin. GUGTrip je určen pro každého, kdo si chce na 5 dní odpočinout a něco zažít. Je jistě skvělým tipem, jak si zpestřit jeden týden prázdnin.

GUGTrip je akce placená (3540 Kč za celý pobyt) a zahrnuje ubytování, stravu a náklady na doplňkový program. Celý program akce naleznete na oficiálních webových stránkách události, registrovat se můžete zde.

Mediálním partnerem je Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze.

Foto:
hlavička článku: koláž, gugweb.s3.amazonaws.com

Marcela Uhlíková

Jsem (zatím) pozitivní člověk. Mám ráda Moravu, jahody se šlehačkou, moře a hory. Jezdectví, atletika, golf a badminton jsou mé životní sporty. Obdivuji Jardu Jágra a doma bych chtěla mít Jacka Nicholsona :). Domnívala jsem se, že ajťák je synonymem ke slovu marťan – to se teď pokouším svou prací v PR vyvrátit. Vadí mi hloupost, násilí a arogance. Řídí mě motto: „Pokora nepokoří.“ Kontaktovat mě můžete na marcela.uhlikova@fit.cvut.cz.