Pozvánka na kariérní veletrh Co@FIT

Fakulta informačních technologií pořádá pro své studenty kariérní veletrh Co@FIT (Companies at FIT). Cílem je zprostředkovat studentům kontakt s průmyslem, zejména s dlouhodobými partnery FITu. Kariérní veletrh Co@FIT přináší portál Spolupráce s průmyslem (SSP) společně s firmami již po šesté.

V letním semestru 2016/2017 bude akce probíhat ve středu 15. 3. 2017 od 12:30 do 18:00 v atriu Nové budovy FIT.

Máte představu o tom, jakým směrem byste se chtěli po absolvování studia vydat? A nebo dokonce v jaké firmě pracovat? Přijďte si rozšířit obzory na kariérní veletrh Co@FIT!

Na co se můžete těšit? Na přednášce Ing. Pavla Kordíka, Ph.D. se dozvíte rady a tipy, jak spolupracovat s průmyslem. Budete mít jedinečnou možnost seznámit se s firmami, které pro vás mají připravené nabídky stáží, pracovních příležitostí nebo zadání do portálu SSP, které můžete využít jako témata semestrálních a diplomových prací. Nenechte si ujít hlavní přednášku firem Profinit, Datamole, KBAccenture, na které vystoupí zástupci těchto firem a budou hovořit o možnostech kariéry, zajímavých projektech i své praxi. Během této přednášky můžete vyhrát 5x externí HDD.

Není nutná registrace, vstup volný, doporučeno pro všechny ročníky a obory FIT.
Více informací o programu a podrobnosti o zúčastněných firmách naleznete na webu.

Těšíme se na viděnou.

Autor: Eliška Novotná