1. FIT LAN párty

Po úspěšném nultém ročníku FIT LAN párty organizujeme další ročník největší LANky na FITu (pokud tedy nepočítáme praktické testy z PA1), a to už tento pátek 24. 3. od 14:30 do 21:30 v T9:105, FIT ČVUT! Akce je tentokrát zaštítěna novým zájmovým klubem FIT++.

Jak je asi z názvu zřejmé, budou se celý den hrát hry – a to jedna legendární hra za druhou.

Celá párty bude rozdělena na dvě paralelně probíhající části. Pro ty, kteří rádi soutěží, tu budou turnajové hry o nehodnotné ceny. A pokud vás náhodou nebude nějaká turnajová hra brát, bude po celou dobu k dispozici i několik kontinuálních her.

Turnaje se budou hrát v peckových hrách jako strategie Warcraft 3, střílečce ze druhé světové války Day of Defeat, závodní hře FlatOut 2 a pro milovníky Quake-like her tu bude OpenArena. Já myslím, že se trefíme do vkusu snad všem.

No a kdo by nechtěl soutěžit, nebo by se mu zrovna daná turnajová hra nelíbila, budou tu po celou dobu pecky jako kultovní střílečka Counter-Strike 1.6, arkádové formule TrackMania Nations Forever anebo simulátor polštářové bitky Bulánci.

Kromě počítačových her pro vás budeme mít připravených i několik offline aktivit. Ty se ale dozvíte až na místě, ať je trochu překvápko.

Určitě se tedy stavte a pomozte nám udržet titul největší LANky na FITu! Můžete vzít i přítelkyni/přítele – budeme promítat, tak se bude na co koukat, a třeba vám přinese i štěstí. 🙂

A hlavně se nezapomeňte registrovat, ať máte jistou samici (bohužel garantujeme jen tu na síťový kabel). Více informací o akci najdete na naší Facebook události.

Jan Bittner

Na FITu jsem sice prvním rokem, ale již jsem se stihl angažovat na nejrůznějších místech. Vytvořil jsem skupinu Proaktivní FIT ČVUT, která se zaměřuje na skupinové doučování a spoluučení. Podílím se na vývoji aplikace learnshell, pomocí které se snažíme zlepšit výuku shellu. Pomáhám na fakultních akcích jako DOD a jsem předsedou FIT++. Ve svém volném čase se věnuji zejména webovému vývoji. Kontaktovat mě můžete na bittnja3@fit.cvut.cz.