SHOW 2017 bude opět velká show!

Druhá polovina dubna, čtyři stage, Strahov, nepřeberné množství kapel a dobrého občerstvení. Taková je SHOW – Silicon Hill Open Wednesday! Přijďte na devátý ročník festivalu od studentů pro studenty a odpočiňte si od zajisté intenzivního studia!

19. dubna 2017 se v areálu strahovských kolejí ČVUT rozezní ty nejlepší (nejen) studentské kapely. O tom, že výběr nebude malý, svědčí i počet stagí – kromě velké hlavní stage na strahovském buzeráku (místní domorodci ví) můžete zapařit na Baru 10 (Desítce) umístěném ve stejnočíselném bloku či na elektrostage u bloku 8. Pokud by vám to přišlo málo, můžete ještě vyrazit do legendárního klubu 007.

Připraven je také doprovodný program v podobě soutěže o největšího siláka – Silicon Hill Strongest Man. Pokud máte sílu (a ta ze Star Wars se nepočítá), své štěstí můžete zkusit po registraci. A i když název může znít tak trochu genderově nevyváženě – nebojte. Zúčastnit se mohou i ženy!

Zlatý hřeb večera

Tento ročník se pro vás organizátoři vypravili do zahraničí, aby na Strahov přivezli umělce Rockyho Leona. Rocky se narodil v San Franciscu a nakonec se usadil v Rakousku, kde chodil na střední i vysokou školu. Jak sám o sobě píše, hudba by měla šířit štěstí a oslavovat každou životní chvíli, ne trápení. Svůj styl klasifikuje jako veselou a oduševnělou život slavící hudbu.

Jeho pozitivní energie srší z každého jeho textu i písně. Pro ukázku si zatím můžete pustit jeho skladbu “This Side Of You”. Třeba zrovna tahle zazní živě na SHOW 2017!

… a dál?

Detailní program najdete na webových stránkách SHOW, na facebookové stránce festivalu a také rovnou v události. Přímo na facebookové stránce najdete také představení jednotlivých kapel, které se festivalu zúčastní.

A to nejlepší na konec – vstup je zdarma a pivo je za dvacet pět korun. Tím jsem měl asi začít, že. 🙂 Tak na viděnou ve středu na kopci!

PS: Wi-Fi bude taky!

Petr Kaštánek, Silicon Hill

Milan Kurka

V redakci časopisu jsem třetí rok a stále mě to neuvěřitelně baví – stejně jako FIT! Obě tyto věci spojují mé největší záliby v jednu – a to psaní o informatice. Kromě časopisu jsem předsedou klubu FIT++, kde kromě jiného organizuji akci pro nové studenty Hello FIT!. Přizván jsem byl také k organizaci fiťáckého Seznamováku, pravidelně mě můžete vidět na různých fakultních akcích a … prostě je toho hodně. :) Ve volném čase se věnuji grafice, webařině a výletům do neznáma, protože život přeci není jen počítač. :) Kontaktovat mě můžete na kurkamil@fit.cvut.cz.