Kdysi dávno v předaleké Apakrychli

FEL má sice dobře placený výzkum, ale FIT má Apakrychle.

Je tomu již více než rok, co hnutí Apakrychlistů poprvé představilo tehdy ještě neznámý fenomén Apakrychlí celému světu. Nebo alespoň těm, kteří na 111. narozeninách FIT stáli tak blízko, že přednášku slyšeli. V únoru 2017 pak představilo téma znovu, tentokrát v cyklu Informatické večery FIT s názvem Co je Apakrychle. Tam se studenti a zaměstnanci dozvěděli, co to Apakrychle jsou, kde se vyskytují či jak se loví gorily.

Výzkum tím samozřejmě neskončil, a proto se můžete těšit na pondělí 14. května, kdy v 18:00 v přednáškovém sále T9:155 začne poslední Informatický večer tohoto semestru, tentokrát nazvaný Kdysi dávno v předaleké Apakrychli. K tanci a poslechu zde budou přednášet Ing. Michal Valenta, Ph.D., Ing. Tomáš Kalvoda, Ph.D. a Bc. Tomáš Nováček, s.r.o. Je očekávána hojná účast třesků a plesků a možná přijde i nějaký ten posluchač.

[1] Přednáška je určena i pro Lajky.
Těšit se můžete na trochu nekorektního humoru s korektní gramatikou, smyslné nesmysly a neobjektivní objektivizování. V přednášce se kromě jiného dozvíte, jaká umělecká díla byla Apakrychlemi ovlivněna, jak Apakrychle chutnají či jestli vám vůbec stálo za to na přednášku chodit.

Pro pochopení druhé přednášky je vhodné se podívat alespoň na začátek přednášky první, kde je význam Apakrychlí popsán jak pro laiky, tak pro Lajky.

hlavička: Milan Kurka
[1] https://img.cncenter.cz/

Tomáš Nováček

Jsem ve svém živlu, když můžu být vždy a všude, nejlépe na nějaké vedoucí pozici, protože rád zadávám úkoly a hlavně se rád poslouchám. Proto jsem se kromě šéfredaktorování Buď FIT stal také vedoucím fakultního Seznamováku, organizátorem 111. narozenin, či zakladatelem FIT++. Kontaktovat mě můžete na novacto3@fit.cvut.cz.