SGL Spring – přijďte i vy!

V sobotu 23. 2. se na FITu koná druhé kolo Student Gaming League a vy byste u toho určitě neměli chybět! Akce začíná ve 13:00 a hrát by se mělo až do večera, tentokrát jsme pro turnaj zvolili hru League of Legends.

SGL Winter 2018

Student Gaming League je projekt, který spojuje studentské spolky, a to nejen v rámci ČVUT, ale i z dalších univerzit. SGL jsou periodické LAN turnaje mezi jednotlivými kluby. Každý turnaj hostuje jiný spolek a toto hostování stejně jako pohár pro vítěze putuje mezi jednotlivými pořadatelskými kluby. Aktuálně se na SGL podílí FIT++; Silicon Hill; klub 4FIS z FIS VŠE a Klub Čajovna.

Ani FIT++ minule nechyběl

Toto kolo hostí právě náš klub FIT++. Akce se bude konat ve 14. patře budovy A. Součástí bude také stream na platformě twitch.tv. Tento stream se bude vysílat i v SAGELabu, takže jste srdečně zváni vychutnat si přenos na naší 8K+ obrazovce. Dalším doprovodným programem je RetroHerna a tím pádem i možnost zahrát si staré klasiky.

Hlavním bodem programu je ovšem turnaj. Jak už bylo řečeno tentokrát se bude hrát League of Legends na serveru EUNE. Hraje se na mapě Vyvolávačův žleb, tedy anglicky Summoner‘s Rift. Turnaje se může účastnit jakýkoli amatérský hráč bez ohledu na svou divizi. Každý spolek postaví jeden tým, který musí být ze 2/3 tvořen členy daného klubu v počtu 5 hráčů a až 2 náhradníků. Pokud máte zájem reprezentovat FIT++, přihlaste svůj tým, nebo i jednotlivce u Ondry Chládka.

Přijď i ty!

Více informací najdete na našem webu.

Juraj Hrenák

Lucie Procházková

Na FITu jsem už čtvrtým rokem a jelikož mě kromě IT baví i jiné činnosti, jako například psaní, tak jsem se octla i v redakci. Pokud neťukám do klávesnice, ťukám do klaviatury, brnkám na kytaru nebo něco organizuji - převážně v Czechitas anebo v organizaci YMCA Kontaktovat mě můžete na prochl10@fit.cvut.cz.