#TODO FIT – Desková hra o životě na FITu

Chcete si vyzkoušet, jaké to je studovat (a hlavně dostudovat!) FIT? Pořiďte si novou deskovou hru #TODO FIT!

Po roce připrav si vám kreativní trio Tomáš Nováček, Jirka „Hany“ Hanuš a Tomáš „Oleček“ Tran dovoluje představit deskovou hru #TODO FIT. Dokážete úspěšně projít celým studiem, složit všechny zkoušky a nakonec přežít státnice?

Zvládnete sesbírat dostatek kreditů a oborových předmětů, aby se z vás stali bakaláři? Budete svým spolužákům při studiu pomáhat, nebo je naopak stáhnete s sebou, když vám přijdou na opisování na ProgTestu? A podaří se vám skamarádit se s papírovou verzí Jirky Hunky?

Správný student se ale nevěnuje pouze výuce, a tak se v rámci hry dostanete i třeba na Seznamovák, Strahov OpenAir či si vystojíte frontu na studijním.

Hra nevyžaduje žádné znalosti informatiky, ale pokud jste si studiem na FITu prošli alespoň částečně, hru si užijete o to více.

Z technických důvodů bohužel nestihneme hru vydat před Vánoci, ale můžete si ji předobjednat zasláním mailu na fitdeskovka@gmail.com a dostanete ji hned, jak nám přijde z výroby. Rádi vám vystavíme i dárkový poukaz, abyste měli svým blízkým co dát pod stromeček. Prvních 20 objednávek dokonce bude podepsaných od autorů.

Cena bude záviset na počtu objednávek, ale odhady se pohybují kolem 500 Kč/kus.

Disclaimer: Všechny postavy v této hře jsou fiktivní, jakákoliv podobnost s reálnými osobami je čistě náhodná. Jenom u Michala Valenty je všechno pravda.

Hrací deska hry #TODO FIT

Fotky:
Tomáš Tran zvaný Oleček, král grafiků

Tomáš Nováček

Jsem ve svém živlu, když můžu být vždy a všude, nejlépe na nějaké vedoucí pozici, protože rád zadávám úkoly a hlavně se rád poslouchám. Proto jsem se kromě šéfredaktorování Buď FIT stal také vedoucím fakultního Seznamováku, organizátorem 111. narozenin, či zakladatelem FIT++. Kontaktovat mě můžete na novacto3@fit.cvut.cz.