FIT Párty 2019

Již tradiční FIT Párty se letos opět konala v Dejvické klubovně. A jako vždy to byla akce, o kterou by žádný FIŤák neměl přijít. A proto, že o ní nepřišla ani velké část redakce, rozhodli jsme se každý přispět svojí troškou do mlýna.

Tomáš Nováček

Jako vždy jsem šel na FIT Párty hlavně kvůli třem věcem – ostatní FIŤáci, nová trička komediálního dua Bernhauer&Jelínek a Šrájův šmitcový kvartet. A jako vždy mě ani jedno z toho nezklamalo.

FIŤáci byli stejně střelení jak vždy (kde jinde se vám stane, že dostanete do hlavy debuggovací kačenkou, či že odejdete s podobiznou Vagnera na prsou?), trička dua Belínek znemožnili další skupinu přátel a o kvalitní hudbu bylo také postaráno.

[1] Nebuď jako… ehm… Michal Valenta. Ten chtěl odejít už v půl deváté!
Hitmaker Šrája společně s Mistrem Hanušem a Wolfgangem Amadeem Coastem opět rozhýbali davy. Stále jsou asi jediná kapela, které se tleská, když něco pokazí, stejně tak jsou bezpochyby jediná kapela, u které jsou diváci nadšeni, když v průběhu písničky odběhnou ze sálu.
Ale tak co jiného dělat, když je člověk Malý satanista…

P. S. Malinová ZONka už je jako vždy pěkným bonusem.

Alena Brožová

Na FIT Párty jsem byla letos poprvé, což je logické, když jsem prvák. Na fakultě mám spoustu různých kamarádu a FIT Párty je skvělá příležitost jak jich potkat co nejvíce, ať už to jsou organizátoři Seznamováku, nebo kamarádi z koleje.

Jelikož mám ráda hudbu, tak jsem se těšila i na poznání nových kapel. První z nich byla pražská jazz rocková kapela Jedno, následoval Šrájův šmitcový kvartet a skoro posledním hudebníkem byl George Osgar, po něm hráli DJ, jmenovitě DJ Cloud a Antigravity.

[2] Láďa za 50. To chceš!
FIT Párty pro mě znamenala i herní smrt ve Velkém Bratrovi, ovšem i přes to jsem si akci užila a se svým vrahem zašla na pivo.

Jako snad každý účastník jsem měla nejedno razítko Vagnera na předloktí, ale jelikož jsem pomáhala s vybíráním dobrovolného vstupu a tedy toto razítko i udělovala, tak jsem od toho měla špinavé skoro všechno. A tak jsem se s ratízkem na tváři v ranních hodinách vracela na Strahov.

Těším se na další ročník a doufám, že bude při nejmenším tak skvělý jako ten letošní. Velký dík patří hlavně organizátorům!

Tomáš Patro

Na FIT Párty som bol po druhýkrát a po ročnej pauze. Opäť ako pred dvoma rokmi ma privítalo priateľské prostredie a známe tváre. Za najväčšie plus považujem, že párty je robená v neformálnom štýle, takže človek sa cíti byť uvoľnený po celý večer. Po super koncerte kapely Šrájův šmitcový kvartet sa zábava naplno rozbehla. Všetci sme sa dobre zabavali a aj keď to už vyzeralo, že nikto nebude tancovať, tak okolo pól noci sa rozbehla párty a menšia skupina ľudí tancovala až do záveru, ktorý bol okolo 3:00. Musím povedať, že som sa už dlho tak dobre nezabavil a teším sa na budúci ročník! 🙂

Foto:
FIT++

[3] Dycky Láďa!

Tomáš Nováček

Jsem ve svém živlu, když můžu být vždy a všude, nejlépe na nějaké vedoucí pozici, protože rád zadávám úkoly a hlavně se rád poslouchám. Proto jsem se kromě šéfredaktorování Buď FIT stal také vedoucím fakultního Seznamováku, organizátorem 111. narozenin, či zakladatelem FIT++. Kontaktovat mě můžete na novacto3@fit.cvut.cz.