CoFIT: Získejte praxi již při studiu!

Pokládali jste si někdy otázku, kde byste mohli po ukončení FITu pracovat? Nebo chcete získat praxi při studiu a stále nevíte jak? Tak přesně pro vás je připraven fakultní kariérní veletrh CoFIT.

Každý semestr probíhá na Fakultě informačních technologií kariérní veletrh CoFIT – a ani tento nebude výjimkou. V pořadí sedmý ročník se uskuteční 24. října 2017 od 12 do 20 hodin v sídle FIT, Nové budově ČVUT.

A na co se můžete těšit? V obou átriích budovy se od 12 do 18 hodin představí třicet partnerských a sponzorských firem fakulty. Jejich zástupci vám poradí, jak nejlépe přetavit vaše znalosti do praxe. Dozvíte se, koho hledají pro spolupráci, na jakých zajímavých projektech pracují a jaké benefity nabízejí. A nezůstane se jen u práce – zástupci vám také prozradí, jaká témata semestrálních či diplomových prací vám mohou nabídnout. Ty mohou u firem studenti FIT zpracovávat díky Portálu spolupráce s průmyslem FIT ČVUT.

Celý den bude doplněn doprovodným programem a soutěžemi o zajímavé odměny. Zajezdit si budete moci na obří autodráze, občerstvit se u stánků a zrelaxovat v čajovně.

[1] Veletrh CoFIT v letním semestru AR 2016/2017
Od 18:00 proběhne v přednáškovém sále 107 panelová diskuze s názvem Upgrade dovedností, kterou zastřešuje Night Of Chances. Diskutovat budete moci o vývoji technologií a současných trendech s odborníky v oboru – Irenou Prášilovou (Global Technology Operations Portfolio Director, MSD IT), Tomášem Krátkým (R&D Director, Profinit), Davidem Švejdou (Deputy Executive Director IT, Komerční banka) a Tomášem Borovičkou (Founder and AI lead, Datamole).

Na veletrh je vstup zdarma a není třeba registrace. Více informací se dozvíte na webových stránkách veletrhuudálosti na Facebooku.

[1] co.fit.cvut.cz

Milan Kurka

V redakci časopisu jsem třetí rok a stále mě to neuvěřitelně baví – stejně jako FIT! Obě tyto věci spojují mé největší záliby v jednu – a to psaní o informatice. Kromě časopisu jsem předsedou klubu FIT++, kde kromě jiného organizuji akci pro nové studenty Hello FIT!. Přizván jsem byl také k organizaci fiťáckého Seznamováku, pravidelně mě můžete vidět na různých fakultních akcích a … prostě je toho hodně. :) Ve volném čase se věnuji grafice, webařině a výletům do neznáma, protože život přeci není jen počítač. :) Kontaktovat mě můžete na kurkamil@fit.cvut.cz.