Začněte budovat vaši kariéru s COFIT

Ať už hledáte praxi v rámci studia, inspiraci pro téma své semestrální či bakalářské práce nebo prostě jen budoucího zaměstnavatele, COFIT je akcí, která by neměla uniknout vaší pozornosti. Fakultní kariérní veletrh je vhodný pro všechny studenty FIT a je možné ho navštívit zdarma a bez předchozí registrace.

Akce pořádaná oddělením pro spolupráci s průmyslem se koná každý semestr a 20. 3. 2018 proběhne již po osmé. Vše se bude odehrávat na Fakultě informačních technologií v Nové budově ČVUT, a to od 12:30 do 18:00 hodin.

Po ukončení veletrhu pak proběhne od 18:20 speciální FITtalk na téma Jak přežít FUCK-UP, kde se o své neúspěchy a poučení z nich podělí zástupci firem i samotný děkan RNDr. Ing. Marcel Jiřina, Ph.D.

Praxe na míru

Po obědě budete mít možnost nahlédnout do fungování jednotlivých firem. Jaké nabízejí benefity a pracovní příležitosti? Jste právě vy tím pravým kandidátem, kterého hledají pro spolupráci? Dá se stáž či práce na částečný úvazek zvládat při škole? Je možné získat od firmy téma semestrální, bakalářské nebo diplomové práce? To vše a mnohem více se dozvíte u informačních kiosků.

[1] Atrium fakulty v průběhu veletrhu COFIT 2017.

Spolupráce s průmyslem

Co je vlastně fakultní portál Spolupráce s průmyslem a jak se můžete zapojit? Potřebujete podepsat dohodu o mlčenlivosti nebo zjistit jak funguje vypracovávání bakalářských a diplomových prací v rámci firem? Přijďte se poradit do informačního kiosku od 14:00 do 16:00.

Firmy

Veletrhu se zúčastní 33 partnerských a sponzorských firem fakulty. Konkrétně se můžete těšit na PROFINIT, Datamole, KB, Showmax, NN, Valeo, Deloitte, Accenture, MSD, Commerz Systems, Etnetera, EATON, SUSE, Cleverbee, EmbedIT, T-Mobile, Česká pojišťovna, Gemalto, Nangu.TV, Ataccama, Tipsport, Greyson, eMan, 2N, LMC, NCR, Barclays, Edhouse, Amarula Solutions, Quanti, KPMG, AKKA, OKsystemKiwi.com.

Soutěže, dárky, virtuální realita i čajovna

COFIT však rozhodně není jen formální akcí. Některé z firem vám budou nabízet i nejrůznější zajímavé zážitky či dárky. U stánku České pojišťovny si tak budete moci vyzkoušet virtuální realitu a vyhrát tablet a další ceny. Etnetera vás zaujme skládáním puzzle, při kterém vše díky speciálním brýlím a FPV kameře uvidíte z ptačí perspektivy. U Kiwi.com si pak zasoutěžíte o poukaz na letenky v hodnotě 50 € a pohodu nad voňavým šálkem čaje si budete moct po celou dobu veletrhu dopřávat v čajovně firmy LMC.

[2] Stánek LMC s čajovnou.
Více informací je možné najít na webových stránkách veletrhu nebo ve facebookové události.

hlavička: co.fit.cvut
[1]-[2]
 co.fit.cvut.cz

Klára Pavlišová

Na FITu jsem od roku 2013. Do teď jsem se školních aktivit příliš neúčastnila, tak jsem si řekla, že je na čase to změnit. A jak jinak než psaním, které mě vždy bavilo, ale v poslední době jsem k němu neměla mezi vším tím programováním moc příležitostí. Kontaktovat mě můžete na pavlikl3@fit.cvut.cz.