Seznamovák 2011: Očima účastníků

V článku Seznamovák 2011: Očima účastníků – Poznej svého FIŤáka, jste si mohli přečíst o Seznamováku 2011 pohledem Adama Kučery. A co si o Seznamováku myslí další účastníci?

Vojtěch Hujňák

Seznamovák byl super, dokonce předčil očekávání. „Vedoucí” byli víc než super. Těším se na FITko!

Petr Balšánek

Bylo skvělé, že jste uspořádali Seznamovák. Na to, že to byl první ročník, tak oproti jiným seznamovákům si myslím, že byl lepší než na ostatních fakultách již díky ceně, ale také za to, že byl jinak pojat 😀 tzv. ne jako “chlastací”, ale jako opravdu seznamovací. Děkuji všem organizátorům za pěkný Seznamovák.

Šárka Sochorová

Já su teď po páce a hrozně se mi třepe ruka, přitom normálně píšu fakt hezky. Každopádně Seznamovák byl úžasný, organizátoři byli do jednoho skvělí, doufám, že z nás taky FIT vychová tak báječné lidi a strašně se tam těším. Takže všem děkuji a přeji vám hodně radosti do života.

Honza Kukačka

Ahoj lidi, zaprvé si myslím, že je super, že jste pro nás něco takového připravili. Za to vám pochopitelně moc děkuji. Nicméně si myslím, že by pro seznámení bylo lepší, kdybychom byli celou dobu rozděleni do nějakých týmů – člověk by blíže poznal poznal více lidí než jen své spolubydlící z chatky. Také by bylo fajn dát víc času volbě her, někdy to nebylo to pravé ořechové. Byli jste super!!! PS: že jste to vy, máte to i se super obrázkem.

[1] Vzkaz od Honzy Kukačky, účastníka Seznamováku 2011

Jeník Kabelka

Chtěl bych vám, organizátorům, poděkovat, že jste se do něčeho takového vůbec pustili. Už vím o hodně víc, do čeho vůbec jdu a taky si tam nebudu připadat cizí.

Co se týče programu, tak bych se klidně vyhnul hrám, které si říkají o to, že dopadnou špatně – ať už hututu, dehydratace nebo spacákovanou. Uvítal bych, kdyby byl časově konkrétnější program, abych si mohl naplánovat sporty a stihnul ještě sprchu. Při vysvětlování pravidel párkrát chyběla ucelenost (vysvětlovalo se na vícekrát), strukturovanost (zapomínalo se něco vysvětlit), nebo se nějaké pravidlo vynechalo (konkrétně myslím délku hry u latríny).

Váš tým byl úžasně pestrý a byl to opravdu tým. Vzájemně jste se doplňovali a pohoda mezi vámi byla viditelná. Díky moc!

Martin Zavadil

Skvělá akce, výborný nápad! Výběr místa i her dobrý, je by to chtělo lepší organizaci her, času, nástupu, vznikaly zbytečné prodlevy. Celkově super akce a máte obdiv za odvahu vzít si to na starost. Díky.

Anonym I

I přes sociofobii jste mě seznámili s novými lidmi. Za to díky. 😀

Anonym II

Trochu mě občas mrzí, že mám pocity, že jsme už zapomněli o čem je Seznamovák a tady je úžasné, že tomu nejde nic vytknout. Vlastně je ta akce přesně o tom, o čem má být. Potěšili mě úžasní a obětaví organizátoři, kterým bych tímto chtěla poděkovat. 😀 Snad se mezi námi najde dost lidí, kteří vás v tom podpoří a budou tuhle tradici udržovat další roky. Tímto jste na nás i naložili břemeno mládí naší fakulty. Staly se z nás kořeny FITu, lidi, kteří mohou stát u zrodu FIŤáckých tradic a zvyků. Tak ať to bude i nadále NAŠE fakulta, NÁŠ život a ať máme možnost to předat spoustě dalším FIŤákům… buďme FIT!

Autor: Adéla Chrastinová
Foto: Martin Humeník