Porovnání Apakrychlí a pandemie

Odborníci na Apakrychle na konferenci UnIT

A přednáška, která neměla přijít, přišla. Apakrychle se vrací, aby bojovaly s pandemií.

I když mámě slíbil, že už se nebude ztrapňovat, připravil si pro nás zadní odborník na Apakrychle, Ing. Tomáš Nováček, další přednášku. Opět spojí síly s Ing. Michalem Valentou, Ph.D., předním odborníkem na Apakrychle, a osvětlí nám problematiku jejich výzkumu. Téma jako takové vzniklo před pár lety na půdě naší fakulty, ale postupně se dostalo i do sklepa a podkroví. Tentokrát jej odborníci budou prezentovat na mezinárodní online konferenci UnIT, která se již šestým rokem bude konat pod záštitou organizace BEST.

„Omlouváme se, ale připravili jsme si další přednášku,“ komentuje nový výzkum Nováček. „Do absurdních scének nám teď fušuje každý druhý politik, tak se nechceme nechat zahanbit,“ doplňuje. Potom říkal ještě něco, ale přes roušku mu nebylo rozumět.

Posluchačům, kterým bylo dosud téma Apakrychlí vzdálené, vzdálené také zůstane, protože je potřeba dodržovat rozestupy. O Apakrychlích se ale dozví něco všichni. Přednáška se bude skládat nejen z úvodu do celé problematiky, ale i z nových poznatků, které spatřily světlo světa během celosvětové pandemie.

Sledovat ji můžete v pátek 16. dubna od 19:00 na tomto odkazu, nebo se připojit do události na Facebooku. Pro připojení není potřeba účet na Facebooku.

Foto: Apakrychle

Tomáš Nováček

Jsem ve svém živlu, když můžu být vždy a všude, nejlépe na nějaké vedoucí pozici, protože rád zadávám úkoly a hlavně se rád poslouchám. Proto jsem se kromě šéfredaktorování Buď FIT stal také vedoucím fakultního Seznamováku, organizátorem 111. narozenin, či zakladatelem FIT++. Kontaktovat mě můžete na novacto3@fit.cvut.cz.