Fakulty ČVUT táhnou za jeden provaz!

Že je tomu opravdu tak, se pokusil ukázat děkan Fakulty strojní Michael Valášek, když při příležitosti události Na Kuráž! vyzval děkany ostatních fakult, aby se k němu přidali v běhu okolo Technické ulice. Na internetu se ihned po zveřejnění jeho výzvy rozběhl sběr podpisů do dopisu, který byl určen našemu děkanu prof. Pavlu Tvrdíkovi. Studenti ho v něm žádali, aby výzvu pana Valáška vyslyšel, vyběhl společně s ostatními a symbolicky tím ukázal, že ani naše fakulta se nebojí do podobných akcí zapojit. Ke sběru podpisů se přidalo téměř padesát lidí, dopis byl nakonec opravdu odeslán a jak se mohli všichni následně přesvědčit na záznamu z této akce, náš pan děkan se běhu opravdu zúčastnil! Společně ještě s proděkanem Fakulty elektrotechnické a děkanem Fakulty architektury tak dokázal, že naše sousedící fakulty drží pohromadě a že za jeden provaz na ČVUT táhnou nejen jejich studenti a učitelé, ale i vedení.

« Výzva pana děkana Valáška »

« Záznam z akce » http://youtu.be/pb2kLm81IkQ

Zdeněk Kasner

Do fakultního časopisu jsem trvale přispíval od roku 2014. Po bakaláři z FITu jsem ovšem dezertoval na FEL, čímž jsem se stal ex-redaktorem – externím redaktorem. Rád bych se časopisu věnoval i dál, ovšem protože je málo času (a vzhledem k mé fakultní příslušnosti mohu přispívat pouze do rubriky “Zprávy ze zahraničí”), moje články existují pouze v kvantové superpozici. Neboli nevěřte, že nějaký skutečně bude, dokud ho neuvidíte na vlastní oči! 🙂 Kontaktovat mě můžete na kasnezde@fit.cvut.cz.