Herní tipy – léto 2015

Batman Arkham Knight

Velké finále příběhu největšího detektiva světa bylo už několikrát odloženo. Doufejme, že i díky tomu to bude nejlepší díl série, protože laťka je předchozími díly nastavena hodně vysoko. V Arkham Knight je Batman na vrcholu svých schopností, když do Gothamu přichází nový zloduch, který byl vytvořen přímo pro potřeby hry. Arkham Knight začne Temnému rytíři zatápět jako nikdo předtím. K tomu se ještě do města vrací Scarecrow, aby sjednotil Batmanovi nepřátele a zasadil mu závěrečnou ránu. Pro maskovaného rytíře stínů to nevypadá dobře… Že by mu konečně přišla pomoct Justice League?

Datum vydání: 2. 6. 2015
Platformy: Linux, Windows, PS4, Xbox One

Polda 6

Ano, vím, že datum vydání je dávno pasé. Ale kromě toho, že je herní okurková sezóna, tak tohle rozhodně stojí za zmínku. Za prvé to je jedna z nejlepších českých sérií, za druhé je to moje srdcovka. Policista Pankrác se vrací! Po dlouhých deseti letech se nejslavnější český policista od Majora Zemana vrací, aby opět natrhl pár bránic a ztrapnil všechny české instituce. Série Polda se ale kromě humoru může pyšnit jedním z nejlepších herních dabingů, protože postavy namluvili takové hvězdy jako je Luděk Sobota, Jiří Lábus, Jiří Krampol nebo Martin Dejdar. Co víc si od hry přát?

Datum vydání: 3. 12. 2014
Platformy: Windows

Tomáš Nováček

Jsem ve svém živlu, když můžu být vždy a všude, nejlépe na nějaké vedoucí pozici, protože rád zadávám úkoly a hlavně se rád poslouchám. Proto jsem se kromě šéfredaktorování Buď FIT stal také vedoucím fakultního Seznamováku, organizátorem 111. narozenin, či zakladatelem FIT++. Kontaktovat mě můžete na novacto3@fit.cvut.cz.