Přednáška „Co je Apakrychle?“ 2.0 aneb Jak Apakrychle chutnají?

Nevíte, co je Apakrychle? Nebo to již víte, ale chcete se dozvědět výsledky nového výzkumu? Nová a ještě lepší přednáška o Apakrychlích vás čeká již 20. 2. od 18:00 v T9:107 jako jeden z informatických večerů FIT!

Pro velký úspěch první přednášky o fenoménu Apakrychle, která se odehrála na 111. narozeninách FITu, jsme se rozhodli udělat druhé kolo (nebo chcete-li krychli), samozřejmě doplněno o nový materiál.

Jste teprve Nováčci co se Apakrychlí týče? V tom případě je tato přednáška, kterou si pro vás připravil Tomáš Nováček společně s komediálním duem ve složení Ing. Michal Valenta Ph.D. (specialistou na problematiku Apakrychle) a Ing. Tomáš Kalvoda Ph.D., skvělým místem, kde se dozvíte to nejdůležitější o tomto fenoménu, zároveň se pobavíte a možná si i něco zapamatujete!

Nicméně ani pro ostřílené Apakrychlisty nebude tato přednáška nezajímavá. V posledních měsících jsme prováděli nová bádání, takže pro vás máme připraveny nové poznatky, co odpovídají na otázky jako “Jak Apakrychle chutnají?”, či “Ve kterém seriálu se Apakrychle objevily?”.

Věříme tedy, že přednáška obohatí jak lidi Apakrychlemi nepolíbené, tak znalce v oboru (či alespoň lidi, co byli na první přednášce). Budeme se na vás těšit!

Apakrychlisté sedmého dne

Tomáš Nováček

Jsem ve svém živlu, když můžu být vždy a všude, nejlépe na nějaké vedoucí pozici, protože rád zadávám úkoly a hlavně se rád poslouchám. Proto jsem se kromě šéfredaktorování Buď FIT stal také vedoucím fakultního Seznamováku, organizátorem 111. narozenin, či zakladatelem FIT++. Kontaktovat mě můžete na novacto3@fit.cvut.cz.