Den otevřených dveří

Blíží se nám poslední Den otevřených dveří (DOD) tohoto akademického roku. Ať už jste uchazeč o studium, nebo vás jen zajímá, co všechno naše fakulta nabízí, neváhejte a přijďte!

Na DOD, který se bude konat 3. 2. 2017 od 9 do 15 hodin v Nové budově ČVUT, získáte možnost setkat se přímo se studenty i vyučujícími fakulty a zeptat se jich na vše, co vás zajímá. Rozhodně tedy doporučuji přichystat si několik chytrých dotazů.

K vidění budou stánky oborů – kde si můžete prohlédnout práce studentů – výukové prostory anebo laboratoře. Nenechal bych si ujít ani exkurze, kde vás studenti FIT provedou po Nové budově ČVUT a Národní technické knihovně, kde uvidíte, kde a jak vlastně studenti tráví většinu svého času.

Pokud jste zájemce o studium, ať už bakalářského nebo magisterského studia, nenechte si ujít prezentace pro zájemce, které se budou konat v přednáškových sálech v Nové budově. V prezentaci bude představení oborů, podmínky přijetí, průběh přijímacích zkoušek a další důležité informace.

U vstupu do budovy se bude nacházet informační stánek, kde si nezapomeňte vyzvednout tištěný program akce, a hlavně se tam pořádně poptat na všechno, co vás obecně o FITu zajímá. Příležitostí pokládat otázky na věci, které zajímají právě vás, není příliš mnoho – připomínám, že je možné se také dotazovat např. prostřednictvím sociálních sítích – tak využijte DOD a zjistěte vše, co opravdu potřebujete vědět.

Podrobné informace naleznete na stránkách DODu.

Jan Bittner

Na FITu jsem sice prvním rokem, ale již jsem se stihl angažovat na nejrůznějších místech. Vytvořil jsem skupinu Proaktivní FIT ČVUT, která se zaměřuje na skupinové doučování a spoluučení. Podílím se na vývoji aplikace learnshell, pomocí které se snažíme zlepšit výuku shellu. Pomáhám na fakultních akcích jako DOD a jsem předsedou FIT++. Ve svém volném čase se věnuji zejména webovému vývoji. Kontaktovat mě můžete na bittnja3@fit.cvut.cz.