Vývojářský festival DevFest letos láká především na velká jména a trendy technologie

Jste nadšenci (nejen) do Google technologií, nebo jste vývojář či geek toužící po nových informacích a zkušenostech? Ať už spadáte kamkoliv, nesmí vám uniknout vývojářský festival DevFest, který proběhne 4. a 5. listopadu 2017 na půdě Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze.

Návštěvníky čeká opravdu bohatý program – organizátoři letošního ročníku DevFestu připravili celkem tři tracky, ve kterých bude k vidění 35 přednášek a workshopů od zajímavých osobností z patnácti zemí světa. Hned první den se v sérii přednášek začínající v 9:00 dozvíte více o frameworku Flutter, Dartu, FirebaseKotlinu. To zdaleka není vše – přesný program festivalu najdete na jeho stránkách.

Přednášky a workshopy budou doplňovat celoDevFestové hry či afterpárty inspirovaná Google I/O.

[1] Na loňském ročníku bylo možné si vyzkoušet virtuální realitu.
Na festival je nutné si zakoupit vstupenku. Studentská vyjde na 500 Kč, základní na 700 Kč. V prodeji jsou také VIP vstupenky, které vám umožní mimo jiné jít na večeři se všemi řečníky z festivalu. „Je to skvělá možnost, jak si v klidu popovídat s našimi speakery. Nejeden Dart vývojář by jistě vraždil za možnost dát si večeři s Kasperem Lundem (spoluzakladatel Dart) a Janou Moudrou (Google Developer Expert)”, směje se Katka Pejšková, garant PR.

hlavička článku: firebaseapp.com
[1] facebook.com

Milan Kurka

V redakci časopisu jsem třetí rok a stále mě to neuvěřitelně baví – stejně jako FIT! Obě tyto věci spojují mé největší záliby v jednu – a to psaní o informatice. Kromě časopisu jsem předsedou klubu FIT++, kde kromě jiného organizuji akci pro nové studenty Hello FIT!. Přizván jsem byl také k organizaci fiťáckého Seznamováku, pravidelně mě můžete vidět na různých fakultních akcích a … prostě je toho hodně. :) Ve volném čase se věnuji grafice, webařině a výletům do neznáma, protože život přeci není jen počítač. :) Kontaktovat mě můžete na kurkamil@fit.cvut.cz.